Меню

Избрани новини

Клюкарник

Ивет Лалова се разхожда из Сан Франциско

Лекоатлетката тази есен стана третата най-възрастна спринтьорка, участвала на световен финал

Красиви фотоси от Сан Франциско е публикувала в социалните мрежи лекоатлетката Ивет Лалова.

Тя е написала към поста: "Да кажа, че съм влюбена в този град, би било недостатъчно. Улиците, мостовете, морските лъвове (които по някакъв начин ми напомнят за кучето ми), чайката и затвора Алкатраз на заден фон, океана. Толкова съм благодарна за невероятното изживяване и нямам търпение да споделя някои новини съвсем скоро!"

Вижте тази публикация в Instagram.

Публикация, споделена от Ivet Lalova-Collio (@ivet_lalova) наНое 16, 2019 в 4:30 PST

Какви точно са новините не става ясно.

Дали са свързани с нейната спортна кариера или в личен план очаква нещо хубаво, ще се разбере скоро, както сама анонсира голямата ни спортистка.

Припомняме, че Ивет Лалова финишира седма на финала на 200 метра на Световното първенство по лека атлетика в Доха с време 22.77 секунди.

Това  бе трети финал в кариера на българката и общо седмо участие на шампионата на планетата.

35-годишната Лалова, която участва на седмото си Световно първенство, стана третата най-възрастна спринтьорка, участвала на световен финал.

LifeOnline.bg - вече и в Instagram, последвайте ни.